Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Jako už několikátý ,,whatsapp" podvodník se i tento dotyčný projevuje stejnými frázemi : "Zdravím, právě jsem viděla váš inzerát na Bazos-kettlebell 40kg Insportline . Je nabídka aktuální?" Odepíšete že ano a reakce: "V jakém roce jste to kupovali" - takovýchto podvodníčků se mi ozvalo už tucet a vždy ta samá písnička - bydlím tam a tam a nebudu moct osobně, mohl bych vyřešit přes zásilkovnu? Jednou chtěl někdo kupovat i mrazák přes zásilkovnu... Pak je ale z jeho strany řečeno, že je zapotřebí zaplatit kurýra - odešle vám mail, který nevypadá uplně amatérsky a někdo si může říct, že jde o seriozní obchod a uhradí dopředu cenu za dopravce, což se údajně promítne v dobírce, kterou uhradí podvodníček. Dávejte si prosím pozor hlavně na tyto "whatsapp šmejdy", každého nahlašuji a vám radím totéž, když se s tím nic neudělá, nachytá se spousta naivních lidí, mezi které jsem se také řadil...
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.