Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Paní Alena Poláková (Středočeský kraj)inzerce prodej stanu po 6 osob.Cena 1000 Kč+ doručení 139 Kč(ÚSPORNÝM BALÍKEM) Paní reagovala aktivně hned při mém zájmu o koupi.Psala jsem ji večer (neděle),s tím, že v pondělí dopoledne pošlu platbu a dám jí vědět (pošlu foto poslané platby).Paní mi hned ráno psala zda s to platí. Napsala jsem ji ,že ano,že ji dám vědět jakmile to odešlu.po necelý 2 hod.mi psala kdy to odešlu, že má cestu do města,že by to vzala rovnou ať se nevrací. To už sem byla v bance a psala ji,že už posílám.Ona -v pořádku, tak já ho vezmu sebou.Poslala ji foto.Pani napsala-Děkuji,na to jsem napsala:Já děkuji. A paní Alena nasala:Tak já jedu za chvilku. Další dny jsem psala zda byl odeslán, dožadovala jsem se peněz zpět-paní vždy přečetla a bez reakce.Teď už se mi srazil i její profil z messenger komunikace. Vše mám ale vyfoceno. Už se mi ozvala i další paní, která stan uhradila dokonce víkend předemnou. Paní Alena Poláková prodává i vířivku, cestovní kufr a zmíněný stan.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.