Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
FB Marketplace (Eva Dolejsova , Petra Kratochvilova..) FB Marketplace “Apple Watch 6”. Cena podezřele nízká na dany produkt, proto jsem se jal jednat, vyziskat číslo účtu. Po zaslání čísla účtu již bylo jasne, ze par podvedenych již je !
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Klára Hošková 6. 09. 2022

Paní pod falešným profilem Jana Černá si vyžádala zálohu na iphone 11 v hodnotě 1500 Kč a od té doby nereaguje a zboží neposlala.


user picture
Barbora 14. 09. 2022

Záloha na iphone 11 Pro ve výši 2000 Kč, poslání přes zásilkovnu. Následně druhý den, profil zablokovaný. Bohužel jsem nalítla. Ten stejný den, jsem objevila podobný inzerát (text a vyjadřování). Při pokusu nachytat danou osobu se potvrdilo, že jde o stejnou podvodnici. Používá ještě číslo účtu 2302307090/2010

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.