Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
5500
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Paní nabízela na bruder bazaru hračky. Je na ní podáno trestní oznámení. Používá ještě jeden typ b.ú 2092267018/3030. Někomu část peněz vrátila, někomu ne. Jmenuje se Veronika Čermáková, Čáslav
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Denisa 12. 04. 2023

Též paní Veronika Čermáková časlav prodávala dětskou ohradku a samé vymluvy o vraceni balíku co byl o 20 Cm delší apod. Zaslala jsem část zálohy 620,- peníze nevrátila a ani se nechystá. Figuruje pod číslem účtu 319670719/0300 . Telefon +420 731 098 983 .


user picture
Denisa 12. 04. 2023

Pokud je na paní nahlaseno trestní oznámení prosím o zaslání čísla apod. Ať se mohu připojit pod hromadným číslem . Děkuji

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.