Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Od této osoby jsem chtěla koupit Sony Xperiu Z5, inzerovala to na portáli sbazar.cz. Bylo to v září 2021. Požadovala 100 Kč na dopravu, tak jsem jí to poslala a byla jsem hloupá a naivní (nebo spíš zvyklá na normální lidi) a poslala jsem jí hned nato i 900 kč za ten mobil. Paní přestala odepisovat, pak se začala vymlouvat, že to nestihla a že to udělá zítra a pak prý, že musí do porodnice, tak jsem si řekla, že bude rodit a dala jsem jí čas. No tato osoba přestala na můj mail reagovat úplné, ale ten inzerát nezmizel, a tak jsem pro jistotu napsala z jiného emailu, jestli je ta Sony Xperie ještě dostupná. Prý že ano, a mám jí poslat 100 Kč na dopravu. Tak jsem jí konverzaci poslala z mého původního emailu s tím, že je podvodnice a ať mi peníze vrátí, nebo to budu řešit. Zkoušela jsem to řešit přes banku, ale s tím nemohli pohnout, tam jsme jen posílali žádost o vrácení platby. Samozřejmě bez úspěchu. Teď jsem se k tomu po delší době vrátila a našla tento portál a další její podvod na něm. Také jsem našla další její inzeráty. Například na stránce https://www.velobazar.cz/nabidka/?uzivatel=ivcatrpkova[zavnc]gmail[tcka]com kdysi prodávala kolo a jako místo prodeje uvedla Mělník. Aktuálně se teď pokouší najít investora na dolu uvedených portálech, kde tvrdí, že investorům pošle fotky svých nápadů... Stavím se, že je to taky další její podvod... https://officeholder61.rssing.com/chan-45073314/all_p43.html http://www.napadynapodnikani.cz/designovy-dreveny-nabytek/ Nevím, jak víc bych s tím mohla pomoct. V případě potřeby mám všechny poklady, konverzace, potvrzení o platbách a její jiné údaje, které se mi povedlo získat, uložené, v případe, že by je smazala. Neváhejte mne kontaktovat.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.