Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Na FB na marketplace jsem od paní pod jménem Lucka Novotná, nyní již Levné elektro objednala dva obojky proti klíšťatům, to bylo dne 10.5., paní měla neustále výmluvy, že chodí do práce, pak že zboží teprve objednala a čeká na jeho doručení, nyní mě má už v blokaci. Dne 28.6. jsem ji poslala na účet 1,- se zprávou ať mi vrátí peníze, bohužel do dnešního dne nemám ani peníze, ani zboží.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Ladislava Kindiaková 12. 11. 2022

Úplně stejný scénář, 18.5.2022 objednány a zaplaceny dva antiparazitní obojky pro psy. Do dnešního dne nedodány.


user picture
Patrik Pařízek 10. 03. 2023

přidal/a číslo účtu: 4210584073/0800, email: levne-elektrospotrebice@seznam.cz


user picture
Patrik Pařízek 10. 03. 2023

Inzerce zveřejněna na https://www.sbazar.cz/levneelektrospotrebice/ . Inzerován byl gramofon Auna, doručeno bylo autorádio (k ničemu). Prodejce při zdlouhavé komunikaci hodil celou situaci na společnost Zasilkovna, která se snažila zásilku dohledat několik měsíců. Výsledkem bylo, že prodejce skutečně odeslal úplně jiný předmět. Zásilkovně byly sdělen jako odesílatel Lucie Novotná. Komunikace probíhala po e-mailu s iniciály M.K.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.