Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Dobrý deň, zostali mi graficke karty po mužovi a tak som ich rozpredala. Pán Nemec ich kúpil 10 a zrazu ako jediný sa ozval, že sú všetky nefunkčné, teda 9ks nefunkčné, desiata funkčná ale hnevá sa vetráčik. Ja tomu samozrejme nerozumiem, ale pristúpila som na vrátenie peňazí a pán Nemec mi karty mal poslať späť, respektíve mal ich poslať synovi mojej kamarátky. Dohodli sme sa, lenže teraz mám podozrenie, že si moje funkčné karty nechal a poslal späť akési nefunkčné. U deviatich to dokázať nemôžem, ale u tej jednej, ktorá bola iného typu áno. Namiesto nej poslal kamarátke nejakú kartu, síce novšieho typu, ale úplne nefunkčnu. Takže minimálne u jednej karty je to jasný podvod. Vyzerá to ako dobre premyslený podvod s jednou chybičkou. Pošlite karty, pán zaplatí, potom vyhlási, že sú karty nefunkčné a keď mu peniaze pošlete späť, pošle vám opravdu nefunkčné karty, ale iné. Ani by som na to neprišla, nerozumiem tomu, nebyť tej jednej, ktorú som fotila pre iného kupujího. Dajte si prosím na tohto pána pozor. Pán Matěj Ne... U ...................... 148 00 Praha 4 Telefón: 77.....56 [email protected] Číslo účtu je 25.....92/0300- Mária Více zde: https://podvodnici-na-bazos-cz-sk.webnode.cz/podvedeni-zakaznici/
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.