Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Od podvodníka jsem koupil pevný disk WD RED. Tvrdil, že je rok starý, bez závad. Do krabice ho vložil bez vystlání, prostě poletoval celou cestu po krabici. Potvrdil odeslání Zásilkovnou, ale místo toho poslal balík Českou poštou na adresu AlzaBoxu. S pošťáky jsem zásilku vysledoval a na benzínce vyzvednul. Po zapojení disk ukazuje hromadu chyb ve SMART výstupu. Tyto chyby prokazatelně nejsou způsobeny jen poškozením při přepravě - byly přítomny již před odesláním. Podvodník to moc dobře věděl, proto se neobtěžoval věc pořádně zabalit a po odeslání již nekomunikuje.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Ondřej 5. 08. 2022

Podle krabice je odesílatelem JOSEF MALÝ, bytem HUSOVA 2/165, PSČ 602 00.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.