Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Dobrý den, dejte si pozor na obchod s výše uvedenou osobou, která vystupuje pod email [email protected] a [email protected] Oba učty prodavají na bazosi a sbazaru (stejné fotky) - stejné telefonní čísla 420792546040 420725413972 a - každý se vydává za jinou osobu, nechají si poslat peníze a pak slibují ze vždy druhý den pošlou
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Jirka 30. 08. 2022

Psal jsem si s timto profilem nejprve pres telefon. Mel jsem zajem o osobni prevzeti, tak se vymlouval, ze ma Lego u pritelkyne a bude druhy den. Nakonec z toho byl tyden, kdyz mi pak nakednou psal, ze jde k nejake zname pres Lego (takze Lego ani nemel, ani nebyla pravda to s pritelkyni). Zkusil jsem pak bapsat jeste z mailu (bez podpisu) a to uz mi odepsal, ze pouze penize predem na ucet. Pozor na podvodnicka

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.