Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Téměř okamžitě po vytavení nabídky na Sbazaru přišla z e-mailové adresy vikasvoboda05@gmail.com tato reakce: "Dobrý den, můžete zboží poslat kurýrem DPD? Všechny náklady zaplatím, bydlím v Tachově a nemůžu za vámi přijet. Kurýrní služba funguje tak, že na stránkách DPD zaplatím za zboží a doručení, vy pak následujete odkaz, který se vám zobrazí po zaplacení, a peníze dostanete na svůj bankovní účet. Poté vám kurýr zavolá a řekne vám, v kolik hodin vám bude vyhovovat schůzka". Na můj e-mail, že platba a zaslání bude probíhat podle standardního scénáře, už nereaguje. Finta s výše popsaným odkazem je už mnohokrát popsaný podvod.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.