Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Pán nabízí na Facebooku na marketplacu chůvičky s kamerou, bohužel od odeslání platby předem ve středu 10.8 přestal pán komunikovat jeho profil je Dawe Dave
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
JR 13. 08. 2022

Typický příklad toho, že policie vůbec nic nevyšetřuje a téměř vše končí -případ odložen pachatel neznámý-. Konkrétně u tohoto člověka, který je už roky profláklý, je známo jeho jméno adresa a všechno, on vesele okrádá dál. Neskutečné. Přitom by stačilo aby se vyšetrovatel udělal tu práci a pročetl skupiny na FB a tyhle stránky. Pak už by to jen složil jako jednoduché puzzle.


user picture
R 15. 09. 2022

přidal/a číslo účtu: 1519966009/2700


user picture
R 15. 09. 2022

Nabízí Lego stavebnice a po odeslání platby na účet tvrdí že stále nic nedošlo!

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.