Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
Pan Daniel Říha obdržel platbu předem na dopravu a měl následující den odeslat zásilku. Neučinil tak a přestal komunikovat. Obchod se domlouval na Facebooku.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 22. 02. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Dušan Daniel Říha k bankovnímu účtu: 2971758083/0800


user picture
Petr Botka 9. 06. 2023

Dnes jsem s panem Rihou Danielem obchod udelal. Rovnez vznikl na fb. Vzhledem z recenzi vyse jsem trval na predani osobne coz ucinil, model dovezl ochotne vlakem do Prahy a vse probehlo jak slibil. Model rovnez odpovidal. K vyse uvedene recenzi se priznal, ze zrejme pri mnozstvi prodeju zapomnel. Vkladam akualni udaje a doporucuji se zkontaktovat. Mohlo se skutecne jednat o omyl. Bankovni ucet jiz pouziva jiny 2472649018/3030. Telefon 607742000. Pan je jinak z Ceskeho Brodu.


user picture
Tomáš Tichý 10. 06. 2023

Pan Říha mě kontaktoval, omluvil se a částku kterou dlužil vrátil.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.