Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
2022
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Pani Vendula Soukupova, resp. majitel uctu Matyas Soukup prodaval Albi knihy. Tyto knihy prodaval nekolikrat na ruznych forech a vybiral penize ikdyz zbozi neposlal. Obral nekolik lidi o penize a zbozi neposlal. Obchod uskutecnen pres ruzne skupiny na FB.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Lucie 18. 10. 2022

Paní Vendula Soukupová prodává na Market place (Facebook) Albi knížky. Ani po opakovaných výzvách, aby zboží poslala nebo vrátila peníze, se nic neděje. Pouze se vymlouvá, že byla na dovolené, že pošle hned, jakmile se k tomu dostane, poté, že podací místo zásilkovny má zavřeno, že je v rekonstrukci.....

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.