Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Prodej učebnic jsem uveřejnila na Bazoši a Sbazaru. Skoro ihned se mi na WhatsApp ozval někdo s telefonem +420728648042 s tím že kupuje vše. Už tohle mi bylo podezřelé tak se ptám o co má zájem. Odpověď: učebnice. Otázka: jaké ? Odpověď: všechny. Je možné ji poslat kurýrem DPD? Zboží zaplatím okamžitě. Objednám kurýra zaplatím přepravu. Kurýr zásilku vyzvedne u vás doma. Otázka? Platba za knihy předem na účet. Odpověď: počkejte 5-10min, vše zařídím. Následně zaslán odkaz na dpd. Otázka: Nezlobte se. nebudu klikat na neznámý odkaz. Odpověď: odkaz a vzkaz, že za vše jsem zaplatil , objednávka zaplacena, je třeba si vyzvednout finanční prostředky a potvrdit objednávku. Toto mi bylo již podezřelé, našla jsem si ve vyhledavači podvody na bazarech a nestačila jsem se divit. Naštěstí jsem ukončila komunikaci tím, že takto nestandardně komunikovat nebudu.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.