Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Davit Smet Prodávala jsem na internetu ledničku, měl o ní zájem ale že pošle firmu UPS, že on je pracovně vytížený. Pošťák by mi prej dal peníze v hotovosti po odeslání adresy i emailu mi došlo, že mám zaplatit já sama za svojí položku i připojištění. Když jsem nechtěla zaplatit začal mi vyhrožovat jak na fb tak i na emailu. Po zaplacení 2500 kč přes Paysafecard a odeslání kódu na mě zkoušel, že řidič měl nehodu a chtěl po mě dalších 62 500 kč pak 72 000 kč. Po neustálém vyhrožování jsem šla na policii vše nahlásit! Do dneška peníze nemám zpátky i přesto, že policie jako třetí strana můžou zjistit jakému člověku došly peníze!
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.