Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Zdravím, stručně a jasně, chtěl bych nahlásit podvod od této osoby. V červnu prodával starší fialovou helmu na americký fotbal na portálu Bazoš. Jelikož jsem nechtěl zaslání komplikovat dobírkou, částku za helmu a odeslání (300 Kč) + 50 Kč jako bonus za balné jsem odeslal předem s tím, že když by se náhodou ukázalo, že helmu neodeslal, nezruinuje mě to. Bohužel se tak doopravdy stalo. Když jsem mu měsíc na to volal a v první větě jsem se opět představil a řekl důvod proč ho kontaktuji, začal znít velmi nervózně a koktavým hlasem prohlásil, že o tom "opravdu neví a že je to moc zvláštní, že se na to podívá" Od té doby samozřejmě nic, telefony nezvedá, na zprávy neodpovídá. Dejte si na něj pozor, telefon a číslo účtu na fotce.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.