Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
Zdravím, chtěli bychom nahlásit podvod ohledně koupi Airpodů. Prodávající se jmenuje “Daniel Brasek” - věk v rozmezí 15-20 let - najdete ho na Facebooku, má okolo 700 přátel. Dnes - 22.8. jsme od něho kolem 16 hodiny kupovali údajně “originální” Airpods Pro 2021 za 3000 Kč, které byly falešné. Prvně nám začalo být podezřelé, že faktura vypadá poměrně zvláštně, předělaná v detailech a tak jsme model zašli zkontrolovat do lokální prodejny Applu a zjistili, že Airpody jsou komplet i s fakturou falešné. Prodejce samozřejmě nekomunikuje, tím pádem to řešíme touto formou. Kontakt a údaje zde nechávám přímo na kamaráda / podvedeného. Pokud toto čte někdo z jeho okolí, klidně ho kontaktujte a pokud toto čte přímo on, vzkazujeme mu, že existují 2 možnosti. Buď se k tomu postaví jako chlap čelem, peníze vrátí a celou věc vyřeší, nebo budeme kontaktovat Policii ČR a celou záležitost budeme řešit více striktním a rozhodně ne tak přátelským způsobem.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.