Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Paní prodává údajně značkové parfémy. Doba dodání 5-20 dní. Po uplynutí doby zboží stále nikde. Když požadate o platbu zpět čekáte až 2 měsíce.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Věra 1. 09. 2022

Objednala jsem od paní zboží za dva tisíce.Čekám na zaslání od začátku července a nic .Komunikuje ale samé výmluvy.Dokonce že už zboží odeslala.Když jsem chtěla vrátit platbu,tak se rozčílila že si obj.zboží a pak ho nechci.


user picture
Linda 7. 09. 2022

Mám stejnou zkušenost, dnes je to již 2 měsíce čekání na parfém za 950,- a nemám ani parfém ani peníze. I přes urgenci poslání peněz zpět nereaguje a nebo píše jen výmluvy.


user picture
Linda Pavelková 7. 09. 2022

přidal číslo a místo tresního oznámení: 2695 - Frýdek Místek, 940,-


user picture
Čivrná B. 20. 09. 2022

Též jsem objednávala, pořád oddalovala odeslani, dovolena, ona neni doma, posle to mamka a pak bez komunikace, zablolovala si mě a jsem - 1300,-


user picture
Veronika V. 26. 09. 2022

Už jsem od paní něco, objednala a zboží přišlo, ale teď už je to cca 2 měsíce a zboží ani peníze nikde. Nelze se paní dopsat ani ji nějak kontaktovat. FB stránka je zřejmě zablokovaná a pravděpodobně i její účet. Objednávka za 1980,-

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.