Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Paní pod jménem Bára Myšáková, účet na jméno David Myšák, okrádá na Facebookových skupinkách. Slíbila samolepky do alba Království zvířat, nechala si zaplatit na účet, tím komunikace skončila.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Lucie 22. 09. 2022

Také jsem byla tento týden okradena Paní Bárou Mysakovou! Peníze bych ji neposlala ale řekla jsem si že to zkusím, jelikož šlo o zatracenou hračku mé dcery a chtěla zaplatit pouze poštovné. Od té doby nekomunikuje.


user picture
Eva 23. 02. 2023

Ano, tato osoba (na přestupkové komisi jsem se dozvěděla její jméno - Bára Myšáková - tel. 722157833) ), okrádá lidi přes internet. Nechává si platit poštovné a já když jsem na internetu zjistila, že to dělá opakovaně, tak jsem ji naprášila na policii. A výsledek? Neptejte se. No comment.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.