Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Paní prodává oblečení a jiné, nechá si zaplatit na účet a tvrdí jak hned následující den pošle, nepošle a zboží mimochodem prodává dál a dál. S tísícovkou výmluv řekne že pošle další den, po zprávě, kde jsem chtěla vědět číslo zásilky jsem byla zablokována a paní si smazala profil a dělá si nové a nové. Pokud jí kontaktujete z jiného profilu, řekne že není žádná zlodějka, že potřebuje uživit syna a má přítele co nepracuje. Dávejte si pozor! <3
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Tereza 19. 09. 2022

Paní jsem nahlásila na policii pro podvod. Všichni kdo jste byl podveden či okraden byt jen o malou částku jdete nahlasit na policii at se jí to nasčítá a mohou to řešit jako TČ aby vrátila peníze. Jinak jiné číslo účtu 1031024448/6100, A její jméno Simona Brabcová


user picture
Tereza 19. 09. 2022

4031372083/0800 toto její oficiální účet kde bylo odhaleno její jméno sama se nechala nachytat.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.