Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Nenaletela jsem ale pokouseli se vymamjt udaje o majiteli uctu..
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Lucie 5. 10. 2022

Zkoušel to na mě take že je z belgie pres pay pal atd ....Napsala jsem mu že jw podvodnik a nic mu nepošlu tak začal tykat a vysvetlovat.Pozor na pana !!!! nguyenddanh18@gmail.com


user picture
Eliška 18. 10. 2022

Jen co jsem zadala inzerát na bazoš, do 10 minut se ozval, jestli je kočárek volný a po potvrzení, že ano, poslal zprávu: "Dobre, momentálně jsem v Belgii. Po dokončení platby budu kontaktovat přepravce, aby si položku vybral, pokud je to s vámi v pořádku? Máte IBAN? samozřejmě nejdřív zaplatím". Ale chápu, že spousta lidí asi naletí. Bacha na něj.


user picture
Lucie 31. 10. 2022

Stejná zkušenost. Prodej kočárku na bazos.CZ, během chvíle po zveřejnění přišel e-mail od n.g.uyend.d.a.n.h18@gmail.com, zda je kočárek volný, ze chtějí IBAN pošlou peníze a známy z DPD kočárek převezme. Je aktuálně v Belgii, osobni předání není prý proto možné.


user picture
Lenk 5. 12. 2022

mam stejnou zkusenost, textace emailu stejna jako Eliška

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.