Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
Od paní jsem si objednala rifle,které nabízela, platbu jsem uhradila, tak jak jsme se domluvily.Na duhy den jsem si všimla že označují paní jako podvodnici, že neodesila zboží a mění profily, což se mi potvrdilo, psala jsem kdy posle balicek a uz bez odpovědi.Jakmile jsem zareagovala na komentáře hned si zrušila profil a tak jsem zjišťovala víc k této osobě a bohužel se mi potvrdilo vše co o paní začalo vylézat na povrch, má mnoho profilu a zřejmě i účtů, já nakupovali z jejího profilu Monika Minarikova,ale je vedena i jako Ilona Hodovalova, Voglova a Plchová
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Lucie 4. 10. 2022

Také jsem naletěla, koupila jsem od paní na Vinted kozenkovou bundu, ale bohužel už ji samozřejmě nikdy neuvidím. Paní měla přezdívku kikinakratka, ale číslo účtu je vedeno na Holešínský Antonín. Pokud víte více informací, nebo pokud někdo podával TO ráda se přidám.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.