Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Ještě jsem zapomněl dodat , že celou dobu probíhá komunikace v ANGLIČTINĚ . Takže vám nezbývá než honit překladač , takže vás mate kostrbatý překlad automatu ( už je to sice vymakaný , ale i tak, ne vždy pochopíte o co jde ) . Celou dobu na střídačku komunikujete s ,,jako PayPal" a s podvodníkem. Oba vás ujišťují že vaše peníze jsou v bezpečí , a že už jenom jeden krok a peníze vám naskočí na účtu. Pokud nezaplatíte, nebo se odmlčíte ,přijde mail s výhružkami zákonem a FBI , Pokud zaplatíte , přijde mail ,že protistrana poslala na váš účet další peníze a že ty máte poslat zpět . Je to jako nějaká jistíci kontrola, (nejhorší je pro mne , že některé společnosti ,používají podobné schéma , pro ověření důvěryhodnosti klienta . A já to vím ) Tak vám to vnucují , Počítá s tím že pošlete peníze a budete čekat až vám pošlou ty vaše, že naskočí v průběhu jedné až tří hodin. A nejlepší je že když se podíváte na svůj Pay Pal účet tam se nic neděje , žádný pohyb peněz , žádné rozpracované záležitosti. Na svou omluvu pouze uvedu že jsem účet PayPal použil naposled před lety na platbu za zboží. Na to aby mi někdo posílal peníze za mé zboží, jsem PayPal nepoužil nikdy. Navíc jsem opravdu měl ,,svůj den" . Tak jsem pro jistotu zablokoval kartu a zrušil účet PayPal. A změnil přístupová hesla.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.