Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
Albi tužka+ knihy
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Linda Strašíková 12. 09. 2022

Dobrý den, byla jsem také podvedená v domnění, že kupuji Albi tužku. Paní jsem odeslala na účet 1579 Kč a přestala reagovat. Poradí mi někdo, jak postupovat dále? Třeba když nás bude více, tak se tím někdo bude zabývat.


user picture
Jo 14. 09. 2022

Čtu až teď, včera mi byly peníze vráceny🙏, ale bez komunikace. Rozhodně bych nahlásila podvod zde, ať jde vidět, kolik bylo lidí postižených. Zde v komentáři se to tady ztratí.... Hodně štěstí 🍀🍀


user picture
Linda Strašíková 15. 09. 2022

Je to neuvěřitelné, ale mě taky peníze vrátila na účet 😁 tak jsem si aspoň ušetřila čas a nervy a oznamováním na bance a policii.


user picture
Jo 15. 09. 2022

Super, jste další 👏👏

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.