Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Stalo se mi to uz 2x. Neco nabizim na sbazaru/bazosi, ozve se cizinec do 30 minut, ze ma zajem. Divna cestina. Jednou psal pres mail, ted pres whatsapp s nigerijskoi predvolbou. Pry posle nekoho misto sebe, kdo to vyzvedne. V tohle pripade chtel 2x lamelove rosty 200x90 a byl v madarsku :D Penize pry posle ze sveho paypal uctu na muj bankovni. Chtel jmeno, bydliste, email. Pak pry posle mail a pokyny jako potvrzenim platby. Jako pres kopirak s ostatnimi, prispevky tady. Pocitam, ze tam bude odkaz na verohodnou kopii sbazaru/bazose, kde budes muset vyplnit udaje o karte. Pak ti bankovni ucet vyluxujou. Nakonec jsem ho vytrollil a napsal mu zpravu v aj, ze dekuju, za vsechny informace, co mi poslal, ze jsem na to cekal a ze se brzy uvidime a ze jsem z interpolu. Tak snad bude mit aspon spatny spani, za to, co provadi. Takze pozor!
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Zorka Ryšánková 6. 05. 2021

Dnes se mi to stalo taky. Naštěstí jsem nereagovala.


user picture
Zorka Ryšánková 6. 05. 2021

Dnes se mi to stalo taky. Naštěstí jsem nereagovala.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.