Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Paní pod jménem Martina Mišulka, prodává vestu na Market place. Po připsání platby na účet, zboží neodešle,pak slibuje, že platbu vrátí,nakonec přestane komunikovat.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Zuzana Jančová 20. 09. 2022

Přidávám se do klubu podvedených touto “paní”. Dodávám její pravé jméno dle bankovního účtu - Petra Jandeckova , její Vinted je údajně Petruskass (sama nám ho poslala, jestli je opravdu její netuším). My určitě na PČR půjdeme , pokud nám nepřijde zboží nebo zpátky peníze, takže trestní oznámení kdyžtak dodáme.


user picture
Zuzana Jančová 20. 09. 2022

A ještě bych si dala pozor i na profil Petulka Sisi. Má podobné zboží, podobné ceny. Předpokládám , že její další podvodný fb profil :)


user picture
Petra 19. 10. 2022

Také se přidávám, paní pod stejným číslem účtu na které jsem odeslala platbu, a zboží nikde🙄, samozřejmě peníze také ne, paní je pod jménem Martina Marti. Už nereaguje,


user picture
Petra 19. 10. 2022

Na PČR půjdu take

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.