Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
Fb jméno Michaela Kasalová, marketplace. Zaplacen fusak před měsícem a zatím samé výmluvy. Ozvaly se už i další podvedené,které zatím marně čekají na zboží nebo vrácené peníze.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Šárka 20. 10. 2022

přidal/a číslo účtu: 1649494011/3030


user picture
Šárla 20. 10. 2022

Zaslány peníze na účet za učici věž pro malou..Nepřislo nic, že se náhle rozbilo a peníze použila a nema teď na vrácení ať počkám.Uz je to skoro 2 měsice..A profilovka vymazana na fb.


user picture
Kristýna Uhlířová 12. 01. 2023

11.9.2022 poslány peníze (210 Kč) za fusak pro dítě, který paní prodávala přes Marketplace. Dodnes jsem bez fusaku i peněz a konverzaci nelze dohledat.


user picture
admin 4. 05. 2024

přidal skutečné jméno majitele účtu: Michaela Kasalová k bankovnímu účtu: 1649494011/3030

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.