Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
[Bazoš.sk] (Dávid Dvorský) S pánem jsem byl domluvený na kryt na iPhone s baterií (ve stavu jaký byl na fotkách na bazoši), kryt přišel z boku utržený, balík ve kterém bylo zboží byl neporušený a kryt v něm volně vložený.. od odesílatele nepadlo nic jako omluva natož tak vynahrazení škod, nic, a ještě mi napíše, že jsem to mohl utrhnout já a že můžu kecat, no přesně proto jsem si ten kryt asi kupoval.. (dlouho jsem nečetl takové hlouposti) Takže buď to již odeslal zničené, nebo to dopadlo jak to dopadlo kvůli špatnému balení krytu. Jestli vám přijde že tady brečím nad 490Kč kvůli blbosti, tak chci pouze lidi upozornit na tohoto člověka. Je dost možné, že člověk, který lidi podvádí na prkotinách a daří se mu to bude pokračovat i na dražších věcech. Za mě nejhorší zkušenost s někým na bazoši. IBAN: SK4411000000002939092437
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.