Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Prodávám hru na PS4, přes Whatsapp se ozvalo číslo s popiskem účtu v azbuce. Následovala klasická, již prokouklá snaha o scam: "Je možné zaslat kurýrem DPD po platbě předem na účet? Objednám kurýra a zaplatím poštovné. Kurýr zabalí a odveze domů. Dobrý?" Kontakt zablokován.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Jaroslava 26. 09. 2022

přidal/a telefonní číslo: +420731874770


user picture
Jaroslava 26. 09. 2022

Stejný postup.Osloví zájmem o nabízené zboží.Odpovídá po dlouhě době.Čeština špatná,pŕechází z ženského rodu do mužského.Chce na vlastní náklady- objednat kurýra DPD. Číslo u T-Mobile.


user picture
Aneta 1. 10. 2022

Stejný postup. Psal z čísla: +420737195209.


user picture
Standa 3. 10. 2022

přidal/a telefonní číslo: +420737195209

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.