Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Komunikacia od podvodníka milvoj3@seznam.cz. Transakcia nedokončená. 1.email: Dobrý den, je stále platný? cena konečná? 2.email: Je zboží ve stejném stavu jako na fotografii? 3.email: Mám zájem o koupi, pokud vám nevadí, když zavolám kurýra, ale žiji v Loučná pod Klínovcem. Zaplatím první. Už jste někdy posílali zboží kurýrem prostřednictvím doručovacího místa? 4.email: Funguje to takto:vytvořím objednávku na webových stránkách DPD, v objednávce uvedu svou adresu pro převzetí zboží, váš výrobek a jeho cenu. Náklady na zboží a doručení zaplatím najednou na webových stránkách DPD. Pak vám pošlu objednávku na vaše zboží, budete muset obdržet peníze za zboží a po obdržení finančních prostředků potvrdit dodání. Po obdržení finančních prostředků vás bude společnost DPD kontaktovat a upřesní s vámi podrobnosti, jako jsou rozměry zásilky a den + čas odeslání.Napište prosím adresu, kde chcete zboží předat
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.