Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Pozor na tohoto podvodníka, co prodává různou elektroniku ale nejvíce Nintendo switch Oled, GoPro, různé typy mobilů a dokonce i elektronickou kytaru. Dělá si pořád dokola inzeráty na bazoši a nově i na Sbazaru. Bylo na něj podáno trestné oznámení, jelikož okradl už několik lidí. Bohužel s tím stále pokračuje, mohl si tak přijít možná už i na statisíce. Doufám, že policie brzy zasáhne.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Jakub 29. 09. 2022

Na každou várku inzerátů, si vytváří nové emaily, jména, přezdívky a dokonce i jiná telefonní čísla. Jediné co nemění je číslo účtu. Já jsem se s ním spojil telefonicky a snažil jsem se s ním mluvit o tomto podvodu, do telefonu se mi přiznal, že tohle praktikuje, ale žádná lítost nebo výčitky svědomí se nekonali. Pravděpodobně bude pokračovat dokud se o to nepostará policie, bohužel.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.