Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
po vložení inzerátu na Bazosi se ozvala paní s tím, že doručení zařídí sama, bude přes DHL, peníze mi přijdou předem a nemusím se starat o balení. Stopla jsem to v této fázi.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Lenka 29. 09. 2022

přidal/a telefonní číslo: 605186987


user picture
Ondrej 10. 10. 2022

Preposílam zprávu, která mi z tohoto čísla přišla: "Dobrý den. Mám zájem o vaši autosedačku. Mohu se vás zeptat na několik otázek? Ladislava M. "


user picture
Simona 11. 10. 2022

Přesně, zřejmě podvod. Paní Ladislava M. chtěla autosedačku a zařídí si sama odvoz přes DHL. Stopla jsem to. Opět kontakt pomocí WatsApp.


user picture
Adriana 13. 10. 2022

Připojuji se se stejnou zkušeností s tel.číslem 605186987. Taktéž paní chtěla autosedačku s tím, že si zabalení a odvoz zařídí sama. Pak mně přišel podvodný mail z dhl.on-line@post.cz. Komunikovala výhradně přes WhatsApp. Taktéž jsem jednání v ten moment stopla.


user picture
Petr 18. 10. 2022

Ano, vypadá to, že si někdo chce rozjet bazar s autosedačkami : ) Moje inzerovaná autosedačka, Whatsapp. Ladislava M., stejný scénář, doprava DHL, atd. Hned jsem to stopnul. Mimo jiné minulý týden na zcela jinou věc, kterou inzeruji, to stejné Tak pozor !!!!

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.