Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Kupoval jsem na internetových stránkách www.bazos.cz třífázový elektromotor s výkonem 3kw a prodával ho jistý pán Vojtěch P. z okresu Jindřichův Hradec. Pán sice motor zaslal na dobírku v celkové hodnotě 3000 Kč ale později jsem zjistil že je e jj elektromotor vadný. Kontaktoval jsem telefonicky pána Vojtěcha P. aby mě poslal svou adresu kam bych mu mohl vadný elektromotor poslat zpátky a žádal jsem o vrácení částky za dobírku v celkové hodnotě 3000 Kč. Sliboval, že mi adresu určitě pošle a tvrdil mi, že motor normálně funguje. Bohužel do dnešního dne se mi pán Vojtěch P. neozval a ani nenapsal svou adresu. Na opětovné volání ani na smsky nereaguje.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.