Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Prodával jsem zboží na Bazoši. Ozval se kontak přes WhatsApp. Prý se pro vše dojede DPD, zabalí a odveze. Poslal odkaz s ,,czska-dqd,, a pro uskutečnění vyplňte, vstupní heslo a přihlašovací údaje k bankovnímu účtu. Když jsem odmítl tak prý je vše zaplacené a mám se tam obrátit na podporu.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Dominik 2. 10. 2022

To samé :) Tedy, nedostal jsem se ani k vyplňování a nabídl jsem doručení jinou cestou, podvodník se už neozval :P


user picture
Al 3. 10. 2022

Stejné číslo na WhatsAppu s fotkou ženy. Také nabídka s DPD bez starostí platbou předem atd. Na otázku o koho se jedná napsali Nátaliá Novaková ze Svitav a adresu. K falešnému odkazu už jsme se nedostali - Nahlásil jsem a zablokoval.


user picture
Jan 22. 11. 2022

Také to stejné...

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.