Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Paní měla na marketplace na Facebooku na prodej Apple Watch 7, cena byla trosku nižší, ale nijak zvlášť podezřele, měla profil z roku 2009, všude fotky, přístupný profil veřejně jak na FB tak na instagramu, reálné fotky hodinek včetně krabičky a záručního listu poslala. Chtěla peníze dopředu, což dělám nerad, ale nic nenasvedcovalo, ze by to byla podvodnice, ale samozřejmě chybama se člověk učí. Už je to skoro měsíc a paní stále komunikuje, ovšem hodinky neposlala a peníze zpět taky ne. Jedna výmluva za druhou. Takže pozor! Paní se jmenuje Michala Císařova
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Tesařová Veronika 14. 10. 2022

přidal/a číslo účtu: 1677420028/3030

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.