Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Paní měla na marketplace na Facebooku na prodej Apple Watch 7, cena byla trosku nižší, ale nijak zvlášť podezřele, měla profil z roku 2009, všude fotky, přístupný profil veřejně jak na FB tak na instagramu, reálné fotky hodinek včetně krabičky a záručního listu poslala. Chtěla peníze dopředu, což dělám nerad, ale nic nenasvedcovalo, ze by to byla podvodnice, ale samozřejmě chybama se člověk učí. Už je to skoro měsíc a paní stále komunikuje, ovšem hodinky neposlala a peníze zpět taky ne. Jedna výmluva za druhou. Takže pozor! Paní se jmenuje Michala Císařova
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Tesařová Veronika 14. 10. 2022

přidal/a číslo účtu: 1677420028/3030


user picture
Alena Vavříčková 20. 02. 2023

Odrazedlo funny wheels...zboží neposlala ani peníze zpět. Jen výmluvy. Můj první takový nákup no příště si prověřím číslo účtu.


user picture
Tomáš 23. 02. 2023

smazáno


user picture
Anna 10. 03. 2023

Zaplatila jsem jí na Marketplace za dětskou kuchyňku, kterou nikdy neposlala, jen se dokola vymlouvá už měsíc


user picture
Anna 10. 03. 2023

Po vyhrožování trestním oznámením mi peníze nakonec vrátila, ale rozhodně od této osoby nic kupovat nechcete


user picture
Lenka Třísková 13. 03. 2023

Takže paní má teď FB Mi Sha a vesele si prodává vše dál, bohužel jsem naletěla a peníze poslala (chtěla jsem funny wheels).. napsala jsem jí, že podám trestní oznámení a od té doby ignor.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.