Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Dne 18.9. 2022 jsme objednaly tři lístky na koncert Calin v Brně který se má uskutečnit 18.11. 2022 v Sonocentru. Platba měla proběhnout co nejdříve, poněvadž dotyčný odjíždí pracovně pryč, tak mě dcera přemluvila a pro ni a další 2 kamarádky jsem peníze ihned odeslala i se screen platby aby byly lístky doma co nejdřív. Následující dny bez odezvy na jakýkoli email, až potom hláška, že se omlouvá, že na to, skrze práci a cestování úplně zapomněl a že obratem lístky pošle, ale opět nic. Nejvíc mě na tom štve že okradl děti... Potřebovaly jsme lístky 4x a další kdo nás okradl je a.vranova1@email.cz
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.