Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Kupovano prasatko FP ze skupiny Bazarek hracek: Fisher price, Lamaze, Playskool .... cena prasatka 400. Pani si mne po me poptavce po prasatku vyhledala a napsala zpravu na messenger. Komunikace pres messenger. Castka odeslana a prasatko nikde. Stale komunikuje, ze prasatko z nejakych duvodu odeslat zatim nemohla. Kdyz jsem chtela platbu vratit, neustale tvrdila, ze do urciteho dne posle. Stale nic.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Silvie Kettnerová 6. 10. 2022

Také jsem zaplatila za prasátko fisher price, po mě už chtěla částku 450kc + 69kc zasilkovna.. penize jsem odeslala 22.9.,o týden později(28.9.)mi napsala že má chřipku a odešle do konce tydne. Neodeslala a od té dob vůbec nekomunikuje.


user picture
Jitka F. 14. 10. 2022

Dobrý den, také jsem paní zaplatila. Pro zmenu za kabát TH 799kc a přisla mi smradlava, spinava a hnusna bunda fishbone. Pani komunikovala, ale zaslani trvalo 14 dnu.. neustale vymluvy. hruza. Chystate se to nahlasit? ja nad tim premyslim

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.