Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Kupovala jsem na Marketplace od p.Ondrejmiškové sušičku na ovoce,zaplatila převodem na její účet-což požadovala-,a už jsem neviděla nic-ani sušičku,ani peníze.Na tuto podvodnici je už podané vícekrat trestní oznámení.Už okradla desítky lidí.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Hanka 3. 12. 2022

Dobrý den dnes jsem také málem naletěla prodává plyšáky tlapkové patrloly chtěla peníze předem, ale hned jsem si zde ověřila číslo účtu a zjistila, že je to podvodnice.


user picture
Vítězslav 4. 12. 2022

Škoda 150 Kč, průběh stejný jako výše. Na policii jsem to poslal.


user picture
Petr 4. 12. 2022

přidal skutečné jméno majitele účtu: Andrea Pokorná k bankovnímu účtu: 4349786083/0800

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.