Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
5151514
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Na S-Bazaru paní vystavovala kolo SCOTT.Po zkontaktování mailem a mém ujištění že kolo je pro moji výšku ideální,chtěl jsem kolo koupit. Odepsala že na dobírku neposílá,pouze po zaplacení předem a poslala identitu zastavárny v M.Lázních.Na to konto jsem peníze odeslal a tím komunikace zkončila.Po týdnu volám,píšu a vše bez odezvy.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Renata 27. 04. 2021

Podvody probíhají už hodně dlouho, nám se tato osoba v říjnu 2020 podepisovala jako Alena Hánovská. Zaplatili jsme za notebook a tím komunikace skončila. Je to hlášeno na policii se stovky dalšíma.


user picture
Jakub 27. 04. 2021

A zatim bez vysledku?


user picture
Renata 27. 04. 2021

Šetří to policie.


user picture
admin 29. 04. 2021

podvodník se už řeší tady: https://podvodnabazaru.cz/post/show?postId=111

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.