Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Prodával Iphone XR který neměl, okrádal stylem pošlete mi na účet část předem a tak. Bohužel jsem naletěl a budu věc řešit přes PČR. Prodával na FB Marketplace, je velice přesvědčivý.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Martin 31. 10. 2022

Prodával Gamin Fenix 5X který neměl (místo Lipno nad Vltavou), okrádal stylem pošlete mi na účet část předem a tak.... Bohužel jsem naletěl jako kolega, klidně mě zkontaktujte připojím se v řešení s PČR. Prodával na FB Marketplace a ten samý inzerát měl na sbazar.cz.


user picture
Martin 31. 10. 2022

Jména přes které prodává: FB_Dan Eicho, sbazar.cz_Valka Patrik, mobil_771 209 955, místo předání Lipno nad Vltavou (počítá stím, že budete chtít poštu). V telefonu se představuje jako Valka Patrik (zkoušel jsem z více čísel, dnes vše z internetu smazal), č.účtu podvodníka: 238955069/0600. Snad to dalším pomůže.


user picture
Pavel 9. 11. 2022

Mám pana občanku všechno taky mě buzík podvedl zmrd


user picture
olo 2. 12. 2022

Dnes prodává na sbazaru ipad pod jiným tel. číslem viz. https://www.sbazar.cz/tomas.straus/detail/183126494-apple-ipad-air-64-gb-4-generace. Volal jsem, nikdo nezvedal, ale pak mi napsal z jiného čísla, které mi internet našel tady. Ještě spolu po sms komunikujeme, povodim si toho zmrdečka...


user picture
Karel 22. 12. 2022

Pro Pavel:Když máte tu občanku na jaké jméno to je.Já mám Ronnie Vencálek Brno?


user picture
Petr Nedoma 21. 02. 2023

Prodává dnes MacbookPro s cenou 6500. Lokace Lanškroun, cislo učtu 2525161041/3030 a chtěl půlku předem a pulku údajně při převzetí macbook Pro, který mi doveze autodoprava ve které dělá manažera - fa FLÍDR s.r.o. Bude to zkoušet na někoho dále. Nabídl jsem osobní setkáni že tech 200km dojedu za hodinu a pul. Před tím jsem souhlasil s jeho postupem. NIC JSEM NEPOSLAL. Pán hledá další oběť. FB Petr Nedoma. Přidal bych video. A foto, ale nelze to tady :(

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.