Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
PODVODNÍK/PODVODNICE inzeruje na Marketplace ve 27 skupinách po celé ČR nabízí vlašské ořechy tento profil/mě už nejde otevřít, zablokoval mě/ https://www.facebook.com/martinka.csokova.9 profil uvádí jméno Josef Kolář, ale název profilu je martinka csokova ...v komunikaci pod inzerátem, mi dal číslo na svojí přítelkyni, že on je v práci, ona se zdála slušná, profil prodává víc věcí, u některých je prodáno, nenapadlo mě , že by šlo o podvod, ještě se mi to nikdy nestalo...domluvila jsem se s ní, že pošlu peníze na její účet a ona hned ořechy, poslala jsem 800Kč a od té doby nekomunikovala a na můj tlak v sms, at mi vrátí peníze, začala být agresivní, nadávat mi a údajný Josef Kolář mě ihned zablokoval ...nejspíš žádný Josef Kolář neexistuje a je to možná jakási martinka csoková ale kdoví kdo to je a odkud, v inzerci uvádí Třebon
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Vlaďka 14. 10. 2022

Já jí také naletěla, 759,-kč jsem jí poslala a už nereaguje, na FB jsem jí nahlásila a profil už není, v úterý jdu na policii, dala jsem upozornění na fb do několika skupin podvodníků číslo účtu a info o ní.


user picture
Petra 1. 11. 2022

Budu dávat trestní oznámení, připojíte se?

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.