Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Pozor na dalšího z řady podvodníků na Facebooku (Marketplace) - tady měl na profilu jménu Michal Pekárek, ale samozřejmě to může být řada dalších profilů. Nabízí k prodeji elektroniku (v mém případě PS 4) a jeho jednání je hrozné rádoby férové - polohu uvádí Č. Budějovice, ale když zjistí, že jste také z ČB, tak on je vlastně z Prahy a FB to zblbnul... pak že mu postačí, když zaplatíte jen polovinu ceny a zbytek až po převzetí. Pak je ještě tak drzej, že si tentýž den napíše, jestli byste mu neposlali ještě nějaké peníze za údajný PlayStation, že viděl ve městě nějaký mobil a chybí mu...atd. Já, po dlouhé době, poslal 2000 tisíce předem, další jsem odmítl poslat a přišel jsem o ně. Takže UPOZORNĚNÍ - na Marketplace je spousta hajz-lů a podvodníků, NIKAM NEPOSÍLEJTE NIKOMU PENÍZE PŘEDEM, kdo nepřistoupí na zaslání zboží a teprve poté platbu, NENAKUPUJTE!
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.