Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Prosím vás mate někdo zkušenost s touto osobou? S mou kamarádkou komunikoval,ona odeslala telefon protože byli domluveny s panem, že odešlou oba v pondělí mělo jít o výměnu telefonu.Kamarádka den dodržela, ale pan ji napsal ze pošle v úterý. Nakonec údajně odeslal včera, ale kamarádce žádná zprava ani email od pošty nepřišel. Nyní se pánovi nikdo nemůže dovolat a e-maily se mu neodesílají. Nejvíce hrozné je že kamarádka žije s miminkem a přítelem a nemají ani finance na to aby ona si koupila jiný telefon. Poraďte nám prosím co se dá dělat Ona je teď bez telefonu. Tak ji vše musím přeposilat na email.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.