Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Produkty Apple. Když jsem psal z mailu, že jsem z Prahy, bydlí v Ostravě a když sem psal z druhého že Brno, tak je zas z Prahy... A když už osobně ano, tak nejdříve zálohu za rezervaci předem na účet... Dejte si pozor
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Niky Foltýnová 12. 10. 2022

Stejný účet, pán vystupoval pod jménem Petr Zmija. E.mail: zmijapetr@seznam.cz. Psal si se mnou přes číslo +420 739 471 659 a volal mi přes číslo +420 605 942 379. Tvrdil, že je z Plzně, na inzerátu na Sbazaru bylo ústí nad orlicí a balíček odeslal v Ostravě. Jednalo se o iPhone 13 pro 256GB. Půlku vyžadoval předem na účet. Jak mi balíček prišel, tak v něm byly kombinačky. Pán si mě zablokoval.


user picture
admin 12. 10. 2022

škoda, že jste neověřili před nákupem, to podvodné číslo je tu už od dubna :(

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.