Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Od Petra Kašíka jsem koupil starou hru v originálním balení, ještě v igelitu, nikdy nerozbalenou - o čemž mě po emailu ujistil. Zaplatil jsem předem, "hra" přišla po pár dnech zásilkovnou. Na první pohled bylo jasné, že igelit není původní a je lepený izolepou (což z fotek nebylo viditelné - obojí je průhlený), takže jsem hru rozbalil a otevřel - hra nikde, manuál nikde, krabička byla prázdná. Napsal jsem pánovi v domění, že o tom nevěděl, protože ji nikdy nerozbalil a že mi vrátí peníze. Pán o tom samozřejmě věděl, už měl připravenou pohádku o tom, jak jsem původní balení poškodil, hru ukradl a chci ho podvést. Potom co jsem řekl, že mám rozbalení natočené, tak se začal ohrazovat tím, že vlastně hru nenabízel, pouze ten obal a že je moje chyba, že jsem se nechal podvést... Kvůli 500 kč okrádat lidi, no... smutné. Takže určitě pozor, koukám, že hru už nabízí znovu. 734834492, Petr Kašík, Přerov
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.