Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Rozhodla jsem se kouknout na prodeji Apple Pencil. Našla jsem pani Radku Chochulkovou na marketplatz na fb Z počátku komunikace super. Nevázla. Domluvily jsme se, peníze jsem poslala, komunikace upadla, od té doby už paní nekomunikuje vůbec. Nemám ani produkt, ani peníze. Trestní oznámení budu podávat.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Petr 14. 10. 2022

Dobrý den, minulý týden jsem zaslal peníze na účet 8294649011/6100, chtěl jsem koupit baterie do nářadí a nabijecku poslal jsem peníze a od té doby skončila komunikace. Ozvěte se mi [email protected]


user picture
Eliška Horáčková 16. 10. 2022

přidal/a číslo účtu: 2930857173/0800


user picture
David Kohut 23. 11. 2022

Dobrý den, naletěl jsem stejnému podvodníkovi, mohu se k Vám připojit ohledně trestního oznámení? Děkuji S pozdravem David Kohut

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.