Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Anna Zadražilová, Anička Dohnalová, Kristýna Drahošová, Sykava Klára prodává všechno možné - dětské věci, Lego,..., má různé profili, různá čísla účtu. Na dobírku nechce poslat, ani když byste poslali částku jen na tu dobírku. c.u. 8294472578/6100 C.u. 253278051/0600 C.u. 8310537002/5500 C.u. 2802244532/201
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Blanka 18. 10. 2022

Pravý profil asi Rychlík Mirka David ze Slovenska klasický podvod - chtěla jsem koupit Lego 42056 Porsche 911. Už od začátku to bylo podezřelé. Nechtěla poslat na dobírku, ani když bych poslala částku na ni. Dušovala se že má špatné zkušenosti. Dělala blbou, jak nezná, že o žádných podvodech neví. Poslala jsem naštěstí jen půlku 600,-. Na tu kývla.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.