Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Tak jsem byla také podvedena… 😤 Paní (asi) pod FB profilem Michalka Čipčalová prodává na MarketPlace obrovské množství Sunaru č.1 - č.5. Celkem na foto cca 23 krabic. Samozřejmě za velmi nízkou cenu 100 Kč krabice nebo všech 23 krabic za 1.800 Kč. Mimo jiné až po prozkoumání a pátrání jsem si všimla, že na foto kde jsou focene sunary, je všude pánská noha. Z toho jsem pak usoudila, že buď fotka není její a nebo se opravdu muž vydává za ženský profil. Působí mile, nakecá vám že vás určitě neokrade, jak by to přece mohla udělat maminka jiné mamince, že má doma také děti… No zkrátka medu kolem huby plno ale stejně přijdete o peníze… Samozřejmě osobní vyzvednutí nepřichází v úvahu, pouze Balíkovna nebo Zásilkovna. Už jsem zde našla tohle číslo účtu, že profil prodává ořechy, hry na PS a podobně. Prosím nenaleťte tomuto podvodníkovi! Podvedených už bude asi mraky. 😔
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Petra 2. 11. 2022

Půjdu na PČR.. Přidáte se?


user picture
Marcela 2. 11. 2022

Dobrý den, také jsem byla podvedena. Koupila jsem ořechy a peníze jsem poslala na č. účtu 253106700/0600. Na těchto stránkách jsem zadala podvod č. 2987. Podala jsem trestní oznámení elektronicky na epodatelna.policie@pcr.cz. Nikam jsem nemusela, jen mi volali, jelikož jsem měla jen bankovní číslo a jednalo se o nízkou částku, odložili s tím, že když se někdo přidá zase otevřou, tedy klidně uvádějte spisovou značku mého trestního oznámení KRPJ 121 449/PŘ-2022-160711. Připojte se pošlete elektronicky, vzor stáhnete na internetu zabere to jen chvilku. Děkuji Vítková

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.