Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Pokusila se nás podvést osoba, která se vydávala za Švédku jménem Saara. Kontaktovala mého otce a tvrdila, že její čeština je špatná, jelikož se teprve nedávno přistěhovala. Otec anglicky neumí a tak mě poprosil, abych to s ní vykomunikovala já. Angličtinu měla velmi špatnou, což je pro Švédy nezvyklé. Po pár zprávách mi poslala odkaz, přes který jsem údajně měla získat peníze za věc, kterou jsme na bazoši nabízeli. Odkaz vypadal zprvu legitimně - má dokonce i chat podpory, nicméně po krátkém zkoumání mi došlo, že zde nejsou vůbec žádné informace a adresa, na kterou měla věc dojít, byla na kožní ordinaci. Na odkaze pak bylo vyžadováno, ať zadám veškeré údaje k mé kreditní kartě, Když jsem osobu konfrontovala, teď už v českém jazyce, odstranila všechny zprávy a zablokovala mne.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Denisa 29. 04. 2021

Email u podvodu je můj, ne podvodníka.


user picture
admin 29. 04. 2021

email vymazán

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.