Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Podvodnice se vydává za Markétu Kulhankovou a prodává orechy .Bohuzel jsem přistoupila na platbu předem na ucet 1.200,- a od te doby přestala komunikovat…Slibuje zaslání přes zasilkovnu .Nabízí i dovezeni ořechu v okolí ....Nemam orechy ani penize…Bohuzel jsem se nechala poprve napálit …
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Marcela 2. 11. 2022

Dobrý den, také jsem byla podvedena. Koupila jsem ořechy a peníze jsem poslala na č. účtu 253106700/0600. Na těchto stránkách jsem zadala podvod č. 2987. Podala jsem trestní oznámení elektronicky na epodatelna.policie@pcr.cz. Nikam jsem nemusela, jen mi volali, jelikož jsem měla jen bankovní číslo a jednalo se o nízkou částku, odložili s tím, že když se někdo přidá zase otevřou, tedy klidně uvádějte spisovou značku mého trestního oznámení KRPJ 121 449/PŘ-2022-160711. Připojte se pošlete elektronicky, vzor stáhnete na internetu zabere to jen chvilku. Děkuji Vítková

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.